КАЛЮТА Іван Іванович

Громадянин України, народився 14.04.1967 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює. Місце проживання: Рівненська область, Вараський район, с.Млинок.

Обраний по територіальному виборчому округу №1 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Секретар постійної комісії Рівненської обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Прийом громадян: остання п'ятниця кварталу з 11-00 год. до 13-00 год. за адресою: Вараський район, смт. Зарічне, вул.Фестивальна, 22

Депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
136 11.03.2021 Про депутатський запит депутата обласної ради Івана КАЛЮТИ щодо виділення коштів для виготовлення проєктної документації на будівництво нової загальноосвітньої школи на території Кухченського старостинського округу Локницької сільської ради Вараського району В бюджеті розвитку обласного бюджету на 2021 рік затверджені асигнування на будівництво та регіональний розвиток в обсязі 68,9 млн.грн., які повністю розподілені між об'єктами. В зв'язку з чим дане питання може бути розглянуте та винесене на погодження відповідних постійних комісій обласної ради при надходженні додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету та внесенні змін до переліку об'єктів, видатки на які у 2021 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету. Інформація.
319 19.08.2021 Про депутатський запит депутата обласної ради Івана КАЛЮТИ щодо належного розслідування фактів крадіжки коштів у сумі 120 тис. гривень з приватного будинку Анатолія СЕЛЕВЧУКА в с. Кухче Вараського району та крадіжки тракторів із господарств Юрія ЦАРУКА в с. Привільне Дубенського району та Анатолія НАУМЦЯ в с. Селець Сарненського району

Інформація.

Інформація.

321 19.08.2021 Про депутатський запит депутата обласної ради Івана КАЛЮТИ щодо виділення коштів для проведення ремонту Перекальської гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Інформація.