КУЧЕРУК Микола Герасимович

Громадянин України, народився 29.05.1960 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТМ "Родина", консультант, місце проживання: Рівненська область, м.Костопіль

Обраний по багатомандатному виборчому округу від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Прийом громадян: остання п'ятниця місяця з 12-00 год до 15-00 год. за адресою м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1, ІІ пов.

Депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
462 17-12-2021 №462 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи КУЧЕРУКА щодо встановлення стаціонарних технічних засобів системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп в с.Грушвиця Друга Рівненського району

Інформація

Інформація 2

236 02.06.2021 Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи КУЧЕРУКА щодо перейменування вулиць населених пунктів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму

1.15.07.2021 відбулися збори громадян-мешканців вулиці Островського у с.Пустоіванне. За результатами обговорення присутні на зборах громадяни проголосували за зміну назви вулиці Островського на Джерельну. Питання про перейменування вулиці Островського на Джерельну розглядатиметься на черговому пленарному засіданні сесії сільської

ради.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             2.Законні строки для процесу "декомунізації" спливли. Громада селища Рокитне, в ході усного обговорення, не бажає перейменовувати вулиці Островського, Чапаєва, Терешкової, Медведєва, Павлика Морозова, провулок Терешкової. Однак зазначаємо, що питання перейменування вищезазначених вулиць буде ще раз розглянуто на найближчих сесіях селищної ради.                          3.Відповідно до рішення Березнівської міської ради від 30.06.2021 №353 "Про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області" перейменовано: вулицю Терешкової у м.Березне на вулицю Борова, провулок Терешкової у м.Березне на провулок Боровий, вулицю Московська у с.Білка на вулицю Лугова, вулицю Ковпака у с.Бистричі на вулицю Загір'я, вулицю Кузнєцова у селі Моквин на вулицю Сонячна, вулицю Чапаєва у селі Моквин на вулицю Паркова, вулицю Я.Галана у селі Городище на вулицю Горна, вулицю Горького у селі Городище на вулицю Широка, вулицю Ковпака у селі Городище на вулицю Весела, вулицю Кузнєцова у селі Городище на вулицю Весняна, вулицю Федорова у селі Городище на вулицю Липнева, провулок Кузнєцова у селі Городище на провулок Весняний.

4.Проєкт рішення щодо зміни назв вулиць в населених пунктах с.Біле, с.Радижеве та с.Хиночі буде розглянуте на засіданні ради 1 жовтня 2021 року.

5.Вулиця Кузнецова в селі Бабин перейменована на вулицю Кн.Ольги згідно рішення сесії сільської ради від 17.05.2021 №332.

6.Питання щодо перейменування вулиці Островського в місті Рівному направлено на розгляд комісії з найменування міських об'єктів, встановлення пам'ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок на території міста Рівного. В подальшому, враховуючи пропозиції такої комісії, питання буде винесено на розгляд Рівненської міської ради.

7.Острозькою міською радою прийнято рішення №262 від 25.05.2021 "Про створення громадської комісії з питань найменувань". Рішенням Вельбівненської сільської ради Острозького району Рівненської області №913 від 21.08.2020 перейменовано вулицю Терешкової на вулицю Церковна. Питання перейменування вулиць населених пунктів обговорювалось на засіданнях сесій колишніх сільських рад Острозького району, але з різних причин відповідні рішення не були прийняті. Вравховуючи зазначене, на розгляд вище згаданої комісії буде винесено дані питання.

8.На 5 позачерговій сесії Сарненської міської ради 28 трвня 2021 року прийнято рішення "Про створення комісії з упорядкування найменуванб вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд Сарненської міської територіальної громади". На першому засіданні комісії питання щодо перейменування вулиць Жовтневої, Островського, Терешкової та Бєлгородської у м.Сарни буде розглянуто.

Інформація.