Керівництво обласної ради


 

КОНДРАЧУК Сергій Юрійович

голова Рівненської обласної ради восьмого скликання

Громадянин України, народився 18.02.1986 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Місце проживання: с.Здовбиця, Рівненський район, Рівненська область.

Обраний депутатом Рівненської обласної ради восьмого скликання по єдиному багатомандатному виборчому округу від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Обраний головою Рівненської обласної ради восьмого скликання 02.12.2020 р.

Звіт голови Рівненської обласної ради Сергія КОНДРАЧУКА за період 02/12/2020 року – 02/12/2021 року

Повноваження голови обласної ради

Голова обласної ради здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, інших законодавчих актів України.  

Повноваження голови обласної ради визначені ст.55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.4.18 Регламенту Рівненської обласної ради восьмого скликання.

 

СВИСТАЛЮК Сергій Анатолійович

перший заступник голови  

Рівненської обласної ради восьмого скликання

Громадянин України, народився 01.02.1971 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", місце проживання: с. Велика Омеляна, Рівненський район, Рівненська область.

Обраний депутатом Рівненської обласної ради восьмого скликання по єдиному багатомандатному виборчому округу від політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка".

Обраний першим заступником голови Рівненської обласної ради восьмого скликання 02.12.2020 р.

Звіт першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка за період 02/12/2020 року – 02/12/2021 року

Повноваження першого заступника голови обласної ради

Перший заступник голови обласної ради здійсює свою діяльність відповідно до Конституції України, інших законодавчих актів України.

Повноваження першого заступника голови обласної ради визначені ст.56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.4.19 Регламенту Рівненської обласної ради восьмого скликання

 

БУЧИНСЬКИЙ Олексій Андрійович

заступник голови обласної ради восьмого скликання

Громадянин України, народився 04.03.1981 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", місце проживання: м.Рівне, Рівненська область.

Обраний по єдиному багатомандатному виборчому округу від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА».

Обраний заступником голови Рівненської обласної ради восьмого скликання 02.12.2020 р.

Повноваження заступника голови обласної ради

Заступник голови обласної ради здійсює свою діяльність відповідно до Конституції України, інших законодавчих актів України.

Повноваження заступника голови обласної ради визначені ст.56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.4.19 Регламенту Рівненської обласної ради восьмого скликання




Останні новини
В обласному краєзнавчому музеї з’явилися нова локація та цікаві фотозони

25-05-2022

В обласному краєзнавчому музеї з’явилися нова локація та цікаві фотозони

Завдяки співпраці з Інститутом креативного міста Національного університету водного господарства...

Обласний науковий ліцей змінює форму конкурсних випробувань

24-05-2022

Обласний науковий ліцей змінює форму конкурсних випробувань

Через умови воєнного стану комунальний заклад обласної ради «Обласний науковий...

Стартувало обговорення Плану відновлення України

24-05-2022

Стартувало обговорення Плану відновлення України

Указом Президента створено Робочу групу "Державне управління при Національній Раді...