23-11-2021

Депутати медичної комісії зібралися на засідання

Сьогодні під головуванням Юрія Білика відбувається засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Участь у ньому бере голова обласної ради Сергій Кондрачук та його заступники Сергій Свисталюк, Олексій Бучинський. Депутати опрацьовують понад 30 питань порядку денного.

 

Більшість із них стосуються внесення змін до фінансових планів на 2021 рік для обласних медичних підприємств, а також погодження звітів керівників таких підприємств про результати фінансово-господарської діяльності у ІІІ кварталі поточного року.

У той же час деякі очільники подали на розгляд профільної комісії фінансові плани вже на рік наступний.

Є в порядку денному також питання щодо виділення з обласного бюджету додаткових коштів для двох підприємств – Рівненського обласного перинатального центру та Обласного бюро судово-медичної експертизи.

Також комісія розгляне кілька звернень, в яких йдеться про поліпшення матеріально-технічної бази обласних медичних підприємств.

Так, до обласної ради звернулася народна депутатка України Яна Зінкевич щодо закупівлі засобів та проведення робіт, які необхідні для модернізації флюробуса. Це спеціальне медичне обладнання в Рівненському обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі.

Інше звернення стосується виділення коштів з обласного бюджету для закупівлі автомобілів швидкої допомоги, вантажного самоскида та легкового автомобіля для Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка.

Порушать під час засідання і проблеми надання паліативної допомоги на Рівненщині. Річ у тім, що до обласної ради звернулася благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» з пропозицією затвердити обласну цільову програму з паліативної допомоги, а також забезпечити її фінансування.

Крім того, члени комісії заслухають інформацію департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення облдержадміністрації про обсяги фінансування з обласного бюджету нині діючих регіональних програм за період 9 місяців 2021 року.