04-12-2018

Експерти обговорили перспективи розвитку туризму у Гощанському районі

Про розвиток туристичної галузі в Гощанському районі говорили представники відділу культури і туризму РДА та представники громадськості на науково-практичній конференції «Розвиток туристичного потенціалу краю». Захід відбувся 27 листопада в рамках проекту Українського культурного фонду.

Нагадаємо, що в рамках цього проекту вдалося залучити кошти на створення набережної Побачень у Гощі.

Так, в ході конференції начальник відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгеній Сульжук презентував проект «КульТурне». Також з доповіддю «Туризм – стратегічний напрямок розвитку Рівненищини» виступила начальник відділу культури й туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова.

«Гоща – ідеальне місце для туристів, а «Медове коло», як ніщо інше, прекрасно вписується в туристичні маршрути. У деяких моментах Гоща вже йде в ногу із часом. Якщо діятимемо так і далі, то перспективи будуть світлішими», - зазначила вона.

Крім того, учасники заходу заслухали презентації керівника Спілки велосипедистів Рівного, громадського активіста, керівника Туристично-інформаційного центру м. Рівного Юрія Ойцюся «Сучасний стан та перспективи розвитку територій Гощанського району» та місцевого експерта, сертифікованого фотографа «Googl» Олега Костюкевича «Туристична привабливість Гощанського району». Вони висвітлили саме ті аспекти розвитку туристичної привабливості району, на які просто не звертають уваги.