22-11-2021

Голова обласної ради зустрівся зі студентами МЕГУ

Голова обласної ради Сергій Кондрачук зустрівся сьогодні зі студентами Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука,  які завітали до обласної ради. Зустріч  ініціювала ГО «Асоціація студентів МЕГУ». Нині 20 студентів вишу беруть участь у заході «Молодіжна адміністрація», в межах якого спілкуються з керівництвом області та міста, аби зрозуміти особливості роботи на цих посадах та отримати відповіді на важливі для молоді питання.

Під час зустрічі Сергій Кондрачук не лише розповів студентам про повноваження та специфіку роботи голови обласної ради, а й відповів на численні запитання. Чимало з них стосувалося саме молоді, її перспектив у політиці, а також у сферах, пов'язаних з державним управлінням.

- Завжди вважав, що саме молодь була і залишається рушієм змін у країні. Тому побажав гостям ініціативності, активності та, звісно, успіхів у їхніх починаннях. Переконаний, що молоді важливо мати чітке коло інтересів й активно розвиватися в обраному напрямку. Адже працездатність та стрімкий темп дають змогу досягти дуже багато. А ще важливо ніколи не втрачати тяжіння до рідної землі й не сходити з обраного шляху,  - зазначив голова обласної ради.