26-10-2021

На період введення «червоної» зони епіднебезпеки комунальні заклади обласної ради змінюють режим роботи

Як відомо, з 26 жовтня Рівненщина перебуватиме в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим деякі комунальні заклади та підприємства Рівненської обласної ради змінюють режим роботи.

Так, Рівненська обласна філармонія скасувала заплановані на найближчий період концерти. Обласний краєзнавчий музей та його відділи – Літературний музей Уласа Самчука та Музей бурштину - тимчасово не працюватимуть.

Не обслуговуватимуть користувачів і в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Через це термін користування книгами продовжили. У той же час, книгозбірня пропонує скористатися її онлайн-послугами та переглянути електронні ресурси.

В режимі онлайн всі масові заходи проводитиме Рівненська обласна бібліотека для молоді. Однак тут відвідувачів таки обслуговуватимуть, щоправда, за умови виконання вимог для «червоної» зони:

- повнолітні повинні мати з собою негативний ПЛР-тест (не більше 72 годин) або зелений (дві дози вакцинації) СOVID-сертифікат (електронний чи паперовий), або ж доказ про одужання від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатку Порталу «Дія»;

- особи до 18 років мають мати при собі документ, що засвідчує особу, та не мати ознак ГРВІ;

 - усі працівники та користувачі бібліотеки повинні дотримуватися маскового режиму та дистанції.

З дотриманням усіх карантинних вимог працюватимуть історико-культурні заповідники в Дубно та Острозі, а також Культурно-археологічний центр «Пересопниця».

Як ми вже повідомляли, Рівненська обласна дитяча лікарня вводить тимчасові обмеження:

- забороняється відвідування пацієнтів в умовах стаціонару;

- відтерміновуються «планові» оперативні втручання;

-консультація пацієнтів буде здійснюватися лише в кабінетах консультативної поліклініки;

- при плановій госпіталізації необхідно проводити обстеження на догоспітальному етапі відповідно до рекомендацій сімейного лікаря.

Крім того, у Рівненському обласному протипухлинному центрі і надалі продовжуватимуть консультативні прийоми та планове лікування пацієнтів з пухлинною патологією. Однак за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, які характерні для “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Детально про зміни в роботі центру можна дізнатися на його  Facebook- сторінці.