07-10-2021

Підписано Меморандум про намір створити Центр стерилізації медичного обладнання

Центр стерилізації медичного обладнання у комунальних закладах охорони здоров’я Рівненської обласної ради має намір створити інвестор з Албанії.

Меморандум про співпрацю щодо згаданого проєкту сьогодні підписали голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль та  директор компанії Healthcare Solution (ТОВ «Хелскер Солюшн») Арбер Лічай.

У межах Меморандуму інвестор заявляє про свою зацікавленість у співпраці з облрадою та ОДА щодо створення Центру стерилізації медичного обладнання у комунальних закладах охорони здоров’я Рівненської обласної ради на базі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

Як зазначено в Меморандумі, інвестор готовий обладнати вказаний Центр сучасним високотехнологічним обладнанням для стерилізації, а також забезпечити його медичними інструментами та медичним одягом, які необхідні для виконання медичних операцій в медичних закладах/підприємствах. Також вказано про його намір забезпечити навчання персоналу,  подальше належне обслуговування стерилізаційного обладнання та медичних інструментів, а також надавати власні якісні медичні інструменти та стерильний одяг для використання медичним персоналом.

Сторони погодили, що інвестор без зволікань та власним коштом розробить детальне техніко-економічне обґрунтування проєкту та в установленому порядку подасть його на розгляд облради та ОДА відповідно до вимог чинного законодавства України. Натомість обласна рада та ОДА розглянуть подані інвестором документи та проаналізують ефективність реалізації такого проєкту в установленому порядку.

- Власне, Меморандум – це лише перший крок, який декларує наше бажання співпрацювати задля поліпшення якості надання медичних послуг. Підписуючи його, починаємо довгий шлях, і чи вдасться дійти до фінішу, залежить від багатьох факторів. Засвідчив своїм підписом, що співпрацювати ми готові. Проте це ще не означає, що ми уже до чогось домовилися і підписуємо певну угоду. Адже питання залишаються, і вони потребуватимуть відповідей. Різну інформацію щодо компанії - потенційного інвестора можна прочитати й у ЗМІ. Разом з тим, ми зацікавлені у втіленні проєкту і віримо в позитивний результат, - зазначив Сергій Кондарчук.