06-10-2021

Сергій Кондрачук привітав членів Українського товариства мисливців та рибалок зі сторіччям товариства

Українське  товариство мисливців і рибалок  відзначає 100-річчя від дня заснування. На урочистому засіданні з цієї нагоди сьогодні побував голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Всеукраїнське товариство мисливців і рибалок засноване 10 липня 1921 року. Натомість Рівненська міська організація товариства вперше згадується у 1946 році.

Нині товариство налічує близько 5500 членів і активно працює, не лише гуртуючи мисливців та рибалок, а й дбаючи про збереження та розмноження мисливської фауни.

Вітаючи членів УТМР з ювілейною датою, Сергій Кондрачук вручив Почесні грамоти обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток і збереження мисливської фауни, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 100-річчя заснування Українського товариства мисливців і рибалок  голові Здолбунівської районної організації УТМР Василю Кельнику та в. о. голови Рівненської міськрайонної організації УТМР Сергію Ражику.

- Тішить, що товариство дієве, активно займається мисливським господарством області. Приємно також було почути слова вдячності за підтримку та розуміння на адресу Рівненської обласної ради. Дякую, що забезпечуєте захист природи та бажаю подальшого розвитку й успіхів!  - зазначив голова обласної ради.