25-10-2021

Вчителі християнської етики підвищують кваліфікацію

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти сьогодні розпочалися курси підвищення кваліфікації вчителів християнської етики.

У курсах беруть участь п’ятдесят педагогів, які протягом чотирьох днів вдосконалюватимуть свої знання та навички з викладання згаданого курсу. Більшість з них слухають курс  очно, ще частина приєдналася до занять в онлайн-форматі.

- В освітньому процесі духовно-моральне виховання є надважливим. Наразі викладання християнської етики регламентує  законодавча база, діють також обласні програми, які дають основу і підґрунтя для викладання християнської етики  як дисципліни, яка формує основу  ціннісного, морального та  патріотичного виховання наших учнів, - зазначила ректор РОІППО, депутат обласної ради Алла Черній.

З початком занять педагогів привітав голова обласної ради Сергій Кондрачук, побажавши їм плідної праці.  

- Впевнений, що цей курс є важливим і навіть ключовим для виховання юного покоління. Тому на потребі активного впровадження християнської етики у навчальних закладах наголошував завжди. Свого часу, ще працюючи на посаді голови Здолбунівської РДА, долучався до заходів з популяризації викладання християнської етики, як то проведення олімпіади знавців Біблії та ін. Нині ж на Рівненщині вже діє програма національно-патріотичного виховання. Й однією з важливих його складових є виховання духовне. Тому спільно маємо зробити все, щоб наші діти у нинішньому непростому світі не втратили себе, а духовність в Україні відігравала б важливу роль, - зазначив Сергій Кондрачук.

Після завершення курсу всі його учасники  отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.